Workshop pro pokročilé hráče

Workshop je určen pro hráče, kteří zvládají základní tenisové údery na herní úrovni a jsou zvyklí hrát tréninkové zápasy s ostatními hráči.

Hlavní náplň workshopu je kladení důrazu na 2 nejdůležitější údery v tenisu, tedy podání a returnu. Dále trénink útočných situací se zaměřením na taktické a psychologické pojetí hry. Během 2hod probereme taktiku útočné hry od základní čáry, pozice hráče na kurtu, různé styly vedení útoku a také obranu na takový útok.

MÍSTO WORKSHOPU: TENISOVÁ HALA SPIN V TŘEBÍČI, více ZDE.

CENA: 390,-/OSOBU

TERMÍN WORKSHOPU: SOBOTA 16.2.2019 V 16:00 - 18:00

V případě zájmu je možné sjednat i jiný termín.

Registrace na workshopy se provádí přes on-line rezervační systém ZDE , kde se zaregistrujete a přihlásíte se do workshopu. Uveďte, prosím, i telefoní číslo, abychom se s Vámi v případě potřeby mohli spojit.

Minimální počet osob pro otevření workshopu jsou 4.

Maximální počet osob na 1 workshopu je 6.

Platební podmínky: částku 390,- uraďte převodem na č.ú. 1364353143/0800, do poznámky napište "WORKSHOP P - Jméno a Příjmení". Částku je potřeba uhradit nejpozději 7 dnů před začátkem workshopu. Doklad Vám bude zaslán po uhrazení.

V případě zájmu Vám mailem pošleme dárkový poukaz.